top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

25/26.07.2020 Święto św. Jakuba Apostoła i wspomnie św. Krzysztofa.

25.07.2020 / 26.07.2020 Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Skarżysku Kam.

Dzień 25 lipca to w liturgii Kościoła święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Jest to również dzień Imienin wikariusza naszej parafii, ks. Krzysztofa Kani, w intencji którego modliliśmy się podczas Mszy Świętej o godz. 17:00. Natomiast w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy Świętej zostały pobłogosławione i poświęcone pojazdy oraz kierowcy i wszyscy podróżujący. Ks. Krzytofowi oraz wszystkim kierowcom i podróżującym życzymy obfitości łask Bożych i opieki św. Krzysztofa.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page