top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

Uroczyste Nabożeństwo oraz poświęcenie palm w "Niedzielę Palmową"

10.04.2022 "Niedziela Palmowa" W naszej parafii odbyła się uroczysta procesja z palmami oraz obrzęd ich poświęcenia. Szósta niedziela Wielkiego Postu, zwana też Niedzielą Męki Pańskiej, rozpoczyna najważniejszy okres w roku liturgicznym - Wielki Tydzień.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE DO MODLITWY NOWENNOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY

W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach. Zapraszam do włączenia się w modlitwę n

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

Comments


bottom of page