top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

31.05.2020 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

31 maja 2020 r., w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, na Mszy Świętej o godz. 12:00 Ks. Proboszcz Andrzej Niewczas przeżywał Jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich, które przyjął 27 maja 1995 r. w katedrze radomskiej. Po zakończonej Eucharystii w intencji Czcigodnego Jubilata przedstawiciele parafii i grup parafialnych złożyli Ks. Proboszczowi życzenia i wręczyli kwiaty, nie zabrakło także śpiewu: "sto lat, sto lat..." Ks. Proboszcz dziękując przede wszystkim Bogu za tak wielki dar, jakim jest kapłaństwo oraz za modlitwę i obecność przybyłym na Mszę Świętą Parafianom i Gościom, nie krył wzruszenia. Każdy z uczestników liturgii otrzymał na pamiątkę jubileuszowy obrazek, na którym Ks. Proboszcz umieścił cytat z Pierwszego Listu św. Pawła Apostoła do Koryntian, który znajdował się również na obrazku prymicyjnym: "największa jest miłość" (1Kor 13,13b).

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

bottom of page