top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

29.08.2020 Projekt witraża "Śmierć Świętego Józefa.

Jest już projekt kolejnego trzeciego witraża "Śmierć Świętego Józefa" Witraże są wykonywane tradycyjną metodą , łączone ołowiem, szkło malowane i wypalane w wysokiej temperaturze. Łączenia szybek są lepiej widoczne na zewnątrz a wewnątrz kościoła w sposób minimalny .


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE DO MODLITWY NOWENNOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY

W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach. Zapraszam do włączenia się w modlitwę n

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

Comments


bottom of page