top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

27.09.2020 koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

27 września w parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP odbył się koncert pieśni patriotycznych z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II i 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Wicedyrektor Departamentu MON Paweł Dycht odczytał list do zebranych widzów od wiceministra Obrony Narodowej Wojciecha Skurkiewicza i wręczył proboszczowi ks. Andrzejowi Niewczasowi pamiątkowy medal za propagowanie wartości patriotycznych.

W koncercie wzięła udział orkiestra w składzie 50 osób i troje solistów.

Publiczność wielokrotnie nagradzała wykonawców gromkimi brawami. Koncert pozostanie długo w pamięci i sercach zebranych widzów.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page