top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

25.03.2022 Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

W piątek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Wraz z papieżem Franciszkiem punktualnie o godz.17:00 odmówimy Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Następnie rozpocznie się Msza św. w intencji nawrócenia Rosji i pokoju na Ukrainie. Po Mszy św. wraz z Kołami Żywego Różańca odmówimy część Bolesną Różańca w intencji nawrócenia Rosji, pokój na Ukrainie i zakończenie wojny.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

bottom of page