top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

24.06.2020 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

24.06.2020 r. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. 

Podczas Mszy Świętej o godz. 17:00 dziękowaliśmy Bogu za miniony rok szkolny i katechetyczny  oraz za spotkania formacyjne z dziecięcymi i młodzieżowymi grupami parafialnymi. Na początku Eucharystii do grona ministrantów dołączyło 5 kandydatów, którzy od września przygotowywali się do posługi ministranta. Zazwyczaj przyjęcie nowych ministrantów w naszej parafii odbywa się w Wielki Czwartek, ale z powodu pandemii musieliśmy przełożyć je na późniejszy termin. Nowym Ministrantom i ich Rodzicom gratulujemy i życzymy wytrwałości, a Wszystkim Uczniom udanych wakacji.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page