top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

17.02.2021. Środa Popielcowa.

Środą Popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu, który jest czasem pokutny i nawrócenia oraz odnowienia i umocnienia relacji z Panem Bogiem i bliźnimi poprzez modlitwę, post i jałmużnę. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym - niedziela, godz. 17:20; Droga Krzyżowa dla dzieci - piątek, godz. 16:00; Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży - piątek, godz. 16:30. Niech czas Wielkiego Postu wraz z podjętymi postanowieniami przygotuje nas do Świąt Wielkanocnych i przyczyni się do duchowego wzrostu.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE DO MODLITWY NOWENNOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY

W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach. Zapraszam do włączenia się w modlitwę n

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

Comments


bottom of page