top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

16.05.2021r w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przybył do nas bp. Marek Solarczyk

16 maja, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przybył do nas bp. Marek Solarczyk, ordynariusz diecezji radomskiej, w ramach wizytacji kanonicznej. Przed Mszą św. o godz. 10:30 Pasterza naszej diecezji przywitał ks. proboszcz Andrzej Niewczas i parafianie. Szanowny Gość sprawował Msze św. o godz. 10:30 i o 12:00 . Wygłosił na nich homilie, które umocniły parafian w wierze. O godz. 13:15 Pasterz naszej diecezji spotkał się z grupą wiernych na cmentarzu parafialnym i wspólnie z zebranymi pomodlił się za zmarłych spoczywających na naszej nekropolii.

Wizyta niedawno mianowanego ordynariusza naszej diecezji odbyła się w miłej atmosferze, przepełnionej duchem modlitwy. Cieszymy się z tej wizyty tym bardziej, że miała miejsce w Roku św. Józefa – patrona naszej parafii.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE DO MODLITWY NOWENNOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY

W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach. Zapraszam do włączenia się w modlitwę n

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

Comentarios


bottom of page