top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

15 października 2020. Sakrament bierzmowania.

W naszej parafii 15 października o godz 18:00 ojciec opat Eugeniusz Augustyn O. Cist z klasztoru w Wąchocku udzielił grupie 39 kandydatów sakramentu bierzmowania. Uroczystość została przeniesiona z maja ze względu na pandemię. Cieszymy się, że nie musieliśmy jej ponownie odkładać. Sakrament bierzmowania przyjęła młodzież z klasy 8 szkoły podstawowej i 1 klasy szkoły średniej.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE DO MODLITWY NOWENNOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY

W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach. Zapraszam do włączenia się w modlitwę n

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

Comments


bottom of page