top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

06.09.2020r. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej i Rocznica Komunii.

W niedzielę, 6 września na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która miała odbyć się w pierwszą niedzielę maja, ale została przełożona z racji pandemii. Po raz pierwszy do Komunii Świętej przystąpiło 22 dzieci, które z radością modliły się wraz ze swoimi Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi. Natomiast na Mszy Świętej o godz. 12:00, dzieci z klasy 5 przeżywały Rocznicę swojej Pierwszej Komunii, która również miała odbyć się w maju. Obu Celebrom przewodniczył Proboszcz naszej parafii Ks. Andrzej Niewczas, który wygłosił również okolicznościowe kazania. Dzieciom i Rodzicom, którzy nie kryli wzruszenia życzymy trwałej i wiernej przyjaźni z Panem Jezusem. bottom of page