top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

06.09.2020r. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej i Rocznica Komunii.

W niedzielę, 6 września na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która miała odbyć się w pierwszą niedzielę maja, ale została przełożona z racji pandemii. Po raz pierwszy do Komunii Świętej przystąpiło 22 dzieci, które z radością modliły się wraz ze swoimi Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi. Natomiast na Mszy Świętej o godz. 12:00, dzieci z klasy 5 przeżywały Rocznicę swojej Pierwszej Komunii, która również miała odbyć się w maju. Obu Celebrom przewodniczył Proboszcz naszej parafii Ks. Andrzej Niewczas, który wygłosił również okolicznościowe kazania. Dzieciom i Rodzicom, którzy nie kryli wzruszenia życzymy trwałej i wiernej przyjaźni z Panem Jezusem. Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE DO MODLITWY NOWENNOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY

W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach. Zapraszam do włączenia się w modlitwę n

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

Comments


bottom of page