top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

02 i 09. 05.2021r. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej i Rocznica Komunii.

02 i 09. 05.2021r. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej i Rocznica Komunii. W niedzielę, 2 maja na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Po raz pierwszy do Komunii Świętej przystąpiło 20 dzieci z kl. 3, które z radością modliły się wraz ze swoimi Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi. Natomiast 9 maja na Mszy Świętej o godz. 10:30, 16 dzieci z klasy 4 przeżywało Rocznicę swojej Pierwszej Komunii. Obu Celebrom przewodniczył Proboszcz naszej parafii Ks. Andrzej Niewczas, który wygłosił również okolicznościowe kazania. Dzieciom Pierwszokomunijnym i Rocznicowym oraz ich Rodzicom życzymy trwałej i wiernej przyjaźni z Panem Jezusem.
bottom of page