top of page
  • Zdjęcie autoraParafia Świętego Józefa Oblubieńca N. M. P. w Skarżysku-Kamiennej

02 i 09. 05.2021r. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej i Rocznica Komunii.

02 i 09. 05.2021r. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej i Rocznica Komunii. W niedzielę, 2 maja na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Po raz pierwszy do Komunii Świętej przystąpiło 20 dzieci z kl. 3, które z radością modliły się wraz ze swoimi Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi. Natomiast 9 maja na Mszy Świętej o godz. 10:30, 16 dzieci z klasy 4 przeżywało Rocznicę swojej Pierwszej Komunii. Obu Celebrom przewodniczył Proboszcz naszej parafii Ks. Andrzej Niewczas, który wygłosił również okolicznościowe kazania. Dzieciom Pierwszokomunijnym i Rocznicowym oraz ich Rodzicom życzymy trwałej i wiernej przyjaźni z Panem Jezusem.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE DO MODLITWY NOWENNOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY

W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach. Zapraszam do włączenia się w modlitwę n

Kolęda 2024

Kolęda 2024r. 15 stycznia 2024r. poniedziałek Od godz.: 10:00 ul. Źródlana nr. 3 (dwóch księży) Od godz.: 16:00 ul. Źródlana (dwóch księży od strony torów i jeden od góry ulicy) 16 stycznia 2024r. wto

Opmerkingen


bottom of page